Biuro filmowe miasta Poznania

brak elementów w selekcji

Granda - studio kulinarne i podcastowe

Granda - studio kulinarne i podcastowe

Bułgarska 65c
60-320 Poznań

+48 732 190 877

hello@granda.com.pl
https://granda.com.pl/

Zobacz na mapie

Loft, Studio

Granda, to studio kulinarne, podcastowe, filmowe i fotograficzne. 175 m2 przestrzeni położonej w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej 65c.
- 0 schodów,
- 5m wysokości,
- 2 pomieszczenia,
- 175m2,
- wideo podcasty, przestrzeń kuchenna, przestrzeń daylight,

VIDEO PODCASTY
Nasza przestrzeń do nagrywania wideo podcastów została zaprojektowana z myślą o personalizacji. Dzięki wymiennym ściankom i elastycznej aranżacji, w łatwy sposób dostosujesz ją do swoich potrzeb. A dodatkowe panele z wygłuszeniem zapewnią dobrą jakość dźwięku.

PRZESTRZEŃ LOFTOWA DAYLIGHT
Granda wyróżnia się ogromnymi oknami i naturalnym światłem - ale to nie wszystko! W naszym studio znajdziesz także wymienne tła, idealne do sesji e-commerce, beauty, modowych, biznesowych czy packshotowych.

KUCHNIA
Kuchnia z mobilną wyspą i wymiennymi frontami oraz doskonale wyposażona rekwizytornia to elementy nowoczesnej przestrzeni, dostępnej do realizacji filmów kulinarnych i sesji fotograficznych. Wykorzystaj ją po swojemu – w Grandzie zgotujesz najbardziej wysmakowane projekty.

STREFA CHILLOUT
Potrzebujesz chwili przerwy? Wpadaj do strefy chillout, gdzie napijesz się świeżo palonej kawy z polskich palarni lub wypijesz organiczne herbaty.

Potrzebujesz kompleksowej realizacji audio i wideo do Twojego podcastu? A może szukasz fotografa, food stylisty, wizażu, lub masz inne życzenia? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.