Skyphoto.pro

Zakres usług

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

O nas

Jesteśmy pasjonatami, którzy uwielbiają robić zdjęcia, "chwytać" wyjątkowe, ulotne chwile, poznawać i odkrywać nowe miejsca oraz czerpią niesamowitą frajdę w lataniu różnego rodzaju sprzętem :)

Fotografią zajmujemy się od około 8 lat. Na początku były to amatorskie próby, następnie niezliczone ilości pochłoniętych książek, odbytych kursów oraz wyjazdów w plener i wreszcie "wypstrykanych" zdjęć.

Podróże to dla nas przyjemność w najwyższej formie. Poznawanie nowych miejsc, kultur, smaków i przede wszystkim ludzi - to coś co ładuje nasze (nie sprzętu) akumulatory. Uważamy, że nic tak nie rozwija jak właśnie podróże. Nowe miejsca, które poznajemy stają się inspiracją do dalszej, ciężkiej pracy, w której chcemy być perfekcjonalistami.

Dodatkowo wszelkiego rodzaju gadżety, nowinki techniczne są dla nas możliwością. Możliwością, dzięki której możemy zrealizować (prawie) każdy szalony, bądź mniej szalony pomysł.

Jako że czerpiemy olbrzymią radość z trzech powyższych aspektów nasza praca to pasja, bez której nie moglibyśmy się obejść. Nie robimy zdjęć "na siłę", każde zadanie jest inne, jest wyzwaniem i przygodą. Pozwala to nam cieszyć się naszą pracą, z której jesteśmy dumni.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie można zobaczyć samemu oglądając nasze prace :

http://skyphoto.pro/index.php/pl/galeria