rozPOZNANi Media

Zakres usług

Filmy reklamowe, wideo prezentacje, relacje z imprez, filmy korporacyjne również fotografia, animacja i grafika.

O nas

Jeżeli coś ma być zrobione dobrze, musi wypływać z pasji – tak też jest u nas. Zajmując się filmowaniem oraz montażem od ponad 10 lat, zawsze robiliśmy to dla przyjemności i tak jest nadal.

Nasze filmy są nietuzinkowe i oryginalne. To co pokazujemy zawsze wygląda dobrze i estetycznie. Mamy na koncie filmy o tematyce reklamowej, promocyjnej, sportowej oraz relacje. Wydawaliśmy filmy na DVD jak również zrobiliśmy niezliczoną ilość filmów internetowych.

W dobie internetu, ruchomy obraz stał się bardzo ważny i co najważniejsze bardzo łatwy w rozpowszechnianiu. Idąc Państwu z pomocą oferujemy usługi związane z przedstawianiem produktów, usług, wydarzeń czy po prostu unikalnych chwil, za pomocą tego właśnie środka przekazu .

Śledzimy wszystkie nowości pojawiające się w świecie wideofilmowania i staramy się, aby nasze produkcje zawsze nadążały za światowymi trendami. Stale się doposażamy sprzętowo, pilnujemy aby nasze filmy zawsze były możliwie najlepszej jakości. Do dyspozycji mamy stabilizatory, slidery, oświetlenie, sprzęt dźwiękowy oraz solidna optykę. Możecie być Państwo pewni, że wybierając nas, wybieracie najwyższą jakość i pasję.

Doświadczenie

Olbrzymia ilość filmów zarówno internetowych, DVD, również współpraca przy wybranych projektach z poznańską telewizją ONTV.

Pracowaliśmy między innymi dla firm:

  • Nestle Waters Polska,
  • Port Lotniczy Ławica,
  • Restauracja Hugo,
  • Hicron,
  • Akrostal,
  • Rockstar Energy Drink.

Portfolio do zobaczenia na naszej stronie www.rozpoznanimedia.pl.