Biuro filmowe miasta Poznania

brak elementów w selekcji

Studio Trakcja - studio, scenografia, lokacje

Słoneczna 9
62-030 Luboń

505 66 41 66, 507 79 48 93

studio@trakcja-studio.pl
http://trakcja-studio.pl

Studio Trakcja zajmuje się szeroko pojętym tworzeniem scenografii, rekwizytów i kostiumów. Żadna konstrukcja nam niestraszna! Wykonujemy murale, fotografie, tworzymy muzykę, ale też mobilne wystawy zewnętrzne. Mamy doświadczenie z teatrem i reklamą. Oprócz tego dysponujemy genialną lokacją: 3 w 1. Studio, loftowe mieszkanie i wielka industrialna wiata. Szukaj ich w dziale lokacji. Pofabryczny klimat tego miejsca dodatkowo inspiruje i pozwala odpocząć po ciężkiej i wyczerpującej sesji. Studio Trakcja to nie tylko klimatyczny loft, to przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne studio fotograficzno-filmowe, posiadające wszystkie składniki niezbędne do zrobienia dobrego ujęcia. Przestrzeń długa na 11 metrów z dodatkowymi możliwościami odejścia do 5m. w każdą stronę pozwala wygodnie zbudować plan i go oświetlić. Wyposażone w oświetlenie flash, tła fotograficzne. Studio posiada całą infrastrukturę, bez której trudno działać na wysokich obrotach. Kuchnia – stanowiąca dzieło sztuki samo w sobie - jest designerskim akcentem, znajdziesz w niej wszystko co potrzebne by koncentracja nie siadła. Dobra kawa, lodówka, soki, itp. Pokój dla ekipy i sprzętu świetnie sprawdza się jako przestrzeń na monitory, podglądy, i cały sprzęt, który może przeszkadzać na planie. W pomieszczeniu znajdują się kanapy pozwalające wygodnie się skupić. Garderoba - jest funkcjonalną, otwartą przestrzenią niedaleko studia, w której znajdziesz toaletkę, wieszaki oraz wszystko co potrzebne by przygotować ubrania po podróży. Toaleta - w komplecie z kuchnią i holem stanowią komplet designerskiego popisu projektantów tego miejsca. W studiu znajdują się również pokoje gościnne z prysznicem oraz przestrzeń chilloutowa przed wejściem stanowiąca, zwłaszcza w okresie letnim doskonałą przestrzeń narad wszystkich ekip. Przed studiem znajduje się parking, obiekt jest monitorowany całą dobę, jest pod ochroną firmy ochroniarskiej SOLID. Szybki Internet Wi-Fi, bliski dostęp do przeróżnych restauracji i pizzerii, których ulotki znajdziesz na miejscu. Lokalizacja - bliskość autostrady powoduje, że dostaniesz się do nas z każdej strony bez korków.

Współpraca m.in. z: TP SA Tyskie Natur Caps Europejski Fundusz Społeczny GPD Chromatique Teatr „Łaźnia Nowa” Teatr Strefa Ciszy BA-KU Teatr

Zakres usług

Wynajem studio i lokacji. Projektowanie, wizualizacje i wykonanie scenografii, kostiumów i rekwizytów. Fotografia, muzyka, murale.

Słowa kluczowe

studio filmowe, studio fotograficzne, scenografia, rekwizyty, kostiumy, fotografia, making of, mural, muzyka, lokacja