IN2IT

Zakres usług

  • Produkcja sesji zdjęciowych
  • Produkcja filmowa
  • Produkcja reklamowa
  • Organizacja i koordynacja działań planu
  • Wynajem sprzętu FOTO/VIDEO
  • Montaż i postprodukcja
  • Wynajem w pełni wyposażonego studia – 140m² o wysokości 3,7 m

O nas

IN2IT jest nowoczesnym studiem w samym sercu Poznania gdzie kreatywnie i z pasją realizuje się produkcję filmową i fotograficzną.

Wykwalifikowany zespół oraz rozbudowane zaplecze techniczne jest w stanie wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.

Dyrektor Kreatywny:

Szymon Wegenke
+48 728 313 001
szymon@in2itstudio.pl

Kierownik Produkcji:

Amanda Ciechańska
+48 660494600
amanda@in2itstudio.pl

Doświadczenie

IN2IT Studio zostało oficjalnie otwarte w kwietniu 2013 roku, jednak wykwalifikowana załoga działa w branży filmowej i fotograficznej już od kilku lat.Wszyscy pracownicy są pasjonatami wykształconymi w kierunku filmowym, fotograficznym, dziennikarskim i marketingowym w Łodzi i Londynie, dlatego sprawnie i profesjonalnie radzimy sobie z projektami o każdym charakterze.

IN2IT jest firmą organizującą plany zdjęciowe sesji fotograficznych i filmowych, podchodząc do każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Współpracuje przy tym z wieloma studiami fotograficznymi, fotografami i filmowcami chcąc zapewnić jak najlepszą obsługę.

Nasz zespół tworzy produkcje dla lokalnych artystów z Poznania i okolic, między innymi teledyski, filmy krótkometrażowe oraz relację z różnych imprez i eventów. Ponadto studio zajmuję się wynajmem przestrzeni zdjęciowej oraz sprzętu fotograficzno-filmowego.

IN2IT wspiera młodych filmowców, obecnie patronuje powstanie niezależnego filmu krótkometrażowego przy współpracy z młodymi filmowcami z Rzymu. W trakcie realizacji jest film dokumentalny na temat początków muzyki elektronicznej w Polsce.

Produkcje reklamowe IN2IT dla prywatnych klientów pojawiły się między innymi w telewizji TVN.