FILM CRAFT Studio

Zakres usług

montaż, videomarketing, reżyseria spotów reklamowych,animacje logotypów, video explainer, filmy korporacyjne, fotografika, film niezależny, koloryzacja, youtube video, nagrania konferencji

O nas

Film Craft to produkcja filmowa dla biznesu.

Nasze dewizy to storytelling, technologie i terminowość.
Jesteśmy nowym studiem opartym o współpracę freelancerów.
Każdy z nas ma kilkuletnie doświadczenie w swojej specjalności i pasję do obrazu filmowego.

Pracujemy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, ale gotowi jesteśmy pracować na terenie całego kraju i za granicą.
Dysponujemy własnym sprzętem w tym kamerami z wymienną optyką, rejestratorami dźwięku, oświetleniem, a także stacjami montażowymi wyposażonymi w Adobe Master Collection oraz DaVinci Resolve.

Doświadczenie

Jesteśmy studiem filmowym opartym o współpracę freelancerów z kilkuletnim doświadczenie przy realizacji projektów filmowych, animacji, videomarketingu.


Swoje siły połączyliśmy w październiku 2015 roku z wizją stworzenia studio filmowego stawiającego na pierwszym miejscu historię marki, produktu, osoby, a nie rutyniarskie rozwiązania filmowe. Drugą dewizą jest dla nas terminowość. Kładziemy nacisk, by materiał oddawać klientowi najszybciej jak to możliwe. Trzecią jest efektywność dlatego korzystamy z profesjonalnego sprzętu i najnowszego oprogramowania.